.

Gra mobilna - Cynk z TG

A gdyby tak na chwilę przenieść się o niecałe 100 lat wstecz i zobaczyć jak wtedy funkcjonowało miasto?
Czym żyli mieszkańcy, gdzie sączyli trunki, gdzie jadali, gdzie kupowało się najlepsze ubrania, a gdzie chodziło na tańce.
 
Stowarzyszenie Góry Kultury zaprasza do udziału w grze mobilnej “Cynk z TG”.
Już od 27 czerwca, Twój własny smartfon stanie się wehikułem czasu. Za pomocą nowoczesnych technologii chcemy pokazać tę mniej znaną część historii naszego miasta.
 
W związku z nieubłaganym wyczerpywaniem się złóż, pod koniec XIX stulecia miasto musiało zacząć się zmieniać, by dalej istnieć. Właśnie te przemiany oraz urywki z życia prywatnego chcemy pokazać w grze.
 
Wystarczy, że pobierzesz aplikację Action Track na telefon, a następnie zeskanujesz QRkod gry dostępny na stronie www.gorykultury.com oraz na plakatach w mieście i podążysz za wskazówkami. Po zainstalowaniu gry, aplikacja na telefonie będzie wskazywała kolejne miejsca, a Ty podążając wyznaczoną trasą będziesz rozwiązywać zadania - wynik możesz udostępnić w social mediach.
 
27 czerwca o godz. 16:00 na Rynku zaplanowano uroczysty start gry, w którym mogą wziąć udział zainteresowane osoby.
W grze można startować drużynowo lub wybrać się na samotny spacer szlakiem nieoczywistych Tarnowskich Gór. Liczba osób w drużynie jest nieograniczona. Dla osób, które tego dnia wezmą udział w grze i uzyskają największą ilość punktów przewidzieliśmy nagrody.
Od 28 czerwca gra będzie dostępna dla wszystkich chętnych, którzy ją zainstalują. Dzięki temu będzie można zagrać dla własnej przyjemności w dowolnej chwili.
 
To co? Złapałeś cynk?
 
 
 
QR CODE do przejścia w terenie
 
QR CODE do wersji kanapowej
 
Aplikacja została sfinansowana ze środków Urzędu Miasta Tarnowskie Góry
 
 
 
Za realizację odpowiada firma Good Games
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper