.

Teatralne Parkowanie IV edycja

16 lipca, 21:00 -Teatr Biuro Podróży "Eurydyka"
31 lipca, 21:00 - Fundacja Orbis Tertius - Trzeci Teatr Lecha Raczaka "Misterium Buffo"
7 sierpnia, 20:00 - AteliercuncheoN "Krysolov" (Italy)
20 sierpnia, 20:00 - Fundacja Sztukmistrze "Spektrum"
28 sierpnia , 14:00 Teatr Fuzja "Odkrywcy" (dla dzieci),
                    20:30 Teatr Fuzja "Dywidenda"
-------------------------------
To już czwarta edycja Teatralnego Parkowania! Przez całe lato zapraszamy na wyjątkowe spektakle w okolice Muszli w Parku Miejskim.
„Teatralne Parkowanie” to impreza, która od 2018 wykorzystuje przestrzeń miasta Tarnowskie Góry (Park Miejski) do prezentacji wartościowych plenerowych spektakli teatralnych zarówno z okolic jak i z całej Polski. Zaproszone grupy teatralne będą prezentowały swoje spektakle w letnie weekendy. Inicjatywa ta rozszerza ofertę kulturalną dla mieszkańców miasta Tarnowskie Góry.
Brak jest bowiem podobnych wydarzeń organizowanych przez inne instytucje kulturalne w mieście. Poprzez organizację spektakli teatralnych w przestrzeni Parku Miejskiego, pragniemy nadać temu miejscu kulturalnego charakteru oraz rozszerzyć jego dotychczasowe wykorzystanie (spacery, odpoczynek, sport) o nową propozycją aktywności. Ze względu na brak opłat i wybór miejsca łatwo dostępnego (centrum miasta, brak schodów, duża, otwarta przestrzeń) wydarzenie jest skierowane również do osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz do osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

 

 

Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Tarnowskie Góry

 

 

 

 

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper