.

Warsztaty muzyczne dla dzieci

Muzyka na Plan to także warsztaty. Najmłodszych (6-9 lat) zapraszamy na warsztat dźwiękowy z Asi Miną pt: " MUZYCZNE PRZYGODY LUDZI POCZCIWYCH W KINIE i nie tylko".
21.10 (sobota), 14:30, zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Lubicie przygody? Ja bardzo. Z przygodami jednak jest tak, że zdarzają się nam niezależnie od tego czy je lubimy czy nie. Są przygody wesołe i smutne. Ale przede wszystkim przygody są nieprzewidywalne, i to jest w nich najciekawsze i intrygujące.
Zapraszam Was do przeżycia wspólnej filmowo- muzycznej przygody razem z pewnym poczciwym człowiekiem.
Wyruszymy w podróż w kosmos naszej wyobraźni. Na czas naszego spotkania staniemy się TAPERAMI - nie mylić z TAPIRAMI ani TAPETAMI!
A kto to taki? Tego i innych tajemnic na temat kina i dźwięku w filmie dowiecie się 21.10 (sobota) na warsztatach " MUZYCZNE PRZYGODY LUDZI POCZCIWYCH NIE TYLKO W KINIE".
Spotkanie będzie trzy częściowe. Najpierw porozmawiamy o początkach kina, zastanowimy się czy lepiej odbieramy obraz z dźwiękiem czy bez. 
Poznamy instrumenty z różnych stron świata, które pomogą nam w próbie udźwiękowienia filmu "Przygoda człowieka poczciwego" z 1937 roku F.i S. Themersonów.
W drugiej części wspólnie obejrzymy i omówimy film, a następnie staniemy się tajemniczymi TAPERAMI.
Na koniec zaprezentujemy efekty naszej praco-zabawy publiczności.
To będzie PRZYGODA!
Vivat kino!
Vivat muzyka!
Vivat my!"

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper