.

Wesprzyj kulturę

Kiedy pytają himalaistów dlaczego wchodzą na Everest, odpowiadają "bo jest!". I gdyby ktoś nas spytał dlaczego robimy to co robimy, odpowiedzieliśbyśmy chyba podobnie.
Bo chcemy coś robić, bo mamy niespożyte pokłady energii, bo tyle można jeszcze zrobić, bo dostajemy pozytywne informacje zwrotne.
Bo nam się chce. 
 
Jednak zdarza się, że potrzebujemy pomocy w realizacji naszych działań. 
Trzeba zapłacić za plakaty, trzeba opłacić prowadzących, zespoły, licencje filmowe. Niestety nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego.
 
Oczywiście, ktoś może stwierdzić, że porywamy się z motyką na słońce. Jednak skoro imprezy się udają, ludzie są zadowoleni, a i sporo osób nam już zaufało to dlaczego nie próbować nadal?
 
Jak możesz nam pomóc?
 
*zostań naszym darczyńcą - możesz wpłacić darowiznę na nasze konto
 
63 2030 0045 1110 0000 0376 8100
Bank BGŻ
 
'darowizna na rzecz Stowarzyszenia Góry Kultury'
 
Nie omieszkamy Ci podziękować - na naszej stronie internetowej, facebooku...  z pewnością znajdziemy sposób, żeby Ci porządnie podziękować
 
 
*zostań naszym sponsorem - Ty nasz wspierasz, a my na wszelkie możliwe sposoby reklamujemy Twoją firmę.
 
 
napisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
*zostań naszym wolontariuszem - nieustannie działamy i nieustannie potrzebujemy rąk do pracy. Jesteśmy mili i symapatyczni i (mało) krzyczymy :)
 
 
napisz -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://www.youtube.com/channel/UC62MCaCQJyV0Dt16OAYGshw

JoomShaper